1. Учні зобов’язані приходити до школи за 10-15 хвилин до початку занять. При вході у школу учень дотримується правил ввічливості, залишає верхній одяг у гардеробі, прямує до місця проведення уроку
. 2. Одяг учнів має бути чистим і охайним, та відповідно до чинного законодавства відповідати санітарно-гігієнічним вимогам.
3. Заборонено приносити до школи предмети або речовини, які можуть зашкодити здоров’ю та безпеці оточуючих або завадити проведенню освітнього процесу.
4. Категорично заборонено на території школи палити, вживати наркотики, алкогольні напої.
5. Залишити територію школи до закінчення уроків учень може тільки з дозволу класного керівника або чергового адміністратора.
6. Учень приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до школи з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно із розкладом уроків.
7. Учень має бути ввічливим у спілкуванні з учителями, працівниками школи, батьками інших учнів, а також з учнями; проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші – молодшим, хлопчики – дівчаткам.
8. Заборонено сваритися між собою та із сторонніми людьми, вживати непристойні вирази та жести на адресу будь-яких осіб.
9. Учні повинні дбайливо ставитися до шкільного майна і речей, що належать вчителям та іншим учням. Забороняється брати без дозволу чужі речі. За пошкоджене шкільне майно батьки учня зобов’язані відшкодувати збитки відповідно до чинного законодавства.
10. Учні повинні дотримуватися чистоти і порядку на території школи.
11. У разі пропуску занять учень зобов’язаний надати класному керівнику медичну довідку із закладу охорони здоров’я або письмове пояснення батьків чи інших законних представників про причину відсутності на заняттях.
12. У випадку порушень Правил поведінки до учнів можуть застосовуватися такі стягнення:
− усне зауваження;
− запис зауваження в щоденник;
− винесення догани, включно із занесенням її до особової справи учня;
− виклик учня самого або з батьками на засідання шкільної ради профілактики правопорушень, педагогічної ради школи;
− відшкодування завданої учнем шкоди його батьками;
− інформування міської служби у справах дітей та відділення Національної поліції про навчання та поведінку учня.